Znamení Štír

.
Po delší době opět jedno znamení zvěrokruhu.Tentokrát je to štír. Už dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou,že panenku vytvořím. Narodila jsem se do tohoto znamení a tak už pomalu začala být ostuda, že ještě není ušitá. A,kdy jindy ji ušít než na začátku nového měsíce a to listopadu. Jedenáctý měsíc v roce je můj oblíbený. Slavím v něm narozeniny a hlavně začíná advent a to je období plné vůně a světýlek a těšení se. Mám moc ráda toto období. Už se máme zase na co těšit.Pevné vodní znamení pod vlivem ohnivého Marsu, což ukazuje na boj mezi těmito dvěmi živly. Štír je znamením, kde city musí projít zkouškou ohně, kde jsou očištěny, teprve pak mají skutečnou a trvalou cenu. Štír vychází ze zásady, že vědění je moc a že chceme-li nasbírat mnoho poznatků, nesmíme se obávat složitostí. Nejvíce jej přitahují věci, které každý nezná, které jsou většinou skryty, ale které mohou mít velký význam pro toho, kdo dovede tohoto poznání využít. Z toho plyne, že Štír se dobře vyzná "v tlačenici" a v praktickém životě. Vždy ví na koho se obrátit ať už s finanční či jinou pomocí. Rád však také vystupuje jako pokušitel a svůdce a zkouší druhé, k nimž, jestliže obstojí, se stává úslužným a ochotným, a vůči člověku, který je mravně silnější než on, co nejzdvořilejším. Toho pak nezklame a je na něj spolehnutí. Oproti tomu, k podřízeným se může chovat povýšeně anebo si to alespoň myslet, ale většinou na sobě nedá nic znát, umí totiž skvěle skrývat své pocity. Paradoxně tak u něj může vzniknout pocit, že jej okolí nechápe, což je díky jeho skvělému "maskování". Lidé ve znamení Štíra mají silnou vůli, kterou jsou schopni použít v dobrém i zlém. Jejich silná vůli je však schopna je vytáhnout k polepšení i při nejhlubším prohřešku.

Láska a partnerství

Lidé ve znamení Štíra jsou přímo nabití vášní, přitažlivostí a emocemi. Milující Štír Vám snese "modré z nebe, ale pozor - kromě silné lásky má v repertoáru také žárlivost, nenávist, intriky a mstu, od čehož ho dělí jen krůček, takže jej nezkoušejte ranit a už vůbec ne podvést. Nebude váhat ani vteřinu, aby Vám to vrátil i s pořádným nášupem. Dobrým partnerem pro Štíra je Panna, Kozoroh, Rak nebo Ryba. Býk, který je jeho protipól, také může Štíra oslovit, ale záleží na zralosti obou jedinců jak se vztah vyvine. Vztah s jiným Štírem se může jevit lákavě, ale po určité době může být pro oba zničující, proto je lepší se mu vyhnout a zůstat přáteli.
Kameny: malachit, byčí oko, jaspis
Barvy: nachová
Živel: voda
Vládnoucí planeta: Mars a Pluto

Komentáře

  1. Добрый день! Как вы сами относитесь к доверительному управлению? Отправила первый пост, а он не опубликовался. Пишу второй.
    Пользуясь случаем хотела сказать о своем! Вообщем гляньте и мое творение про подбор причёсок по фото, а так же красивые причёски на каждый день для длинных волос, и к тому же виды биозавивки волос фото и в конце-концов есть ещё модные стрижки на длинные волосы 2012 фото.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky