čtvrtek 29. října 2009

MedvídekVšichni medvídci se pomalinku chystají k zimnímu spánku. I my doma máme spousty medvídku. A stále se naše medvědí rodinka rozrůstá. nedávno se v naší sbírece objevil další medvídek.


Po velmi dlouhé době jsem našla odvahu na plstění jehlou a výsledek :O)?

Jahodový skřítekMoc se mi stýská po opravdových jahodách ze zahrádky. A aby mi to čekání do léta uteklo přišel mi na pomoc jahůdkový skřítek.

Hrášek kulihrášekNa jaře Zdendík s babičkou zasadili hrášek.Pak ho v létě sklidili. Mysleli jsme si,že už tam žádný nezbyl. Až nedávno jsem objevila schovaného pod listem jednu malou zelenou kuličku.A tak jsme si ji odnesli domů.

pátek 9. října 2009

Rozvoz až z domu na zahradu

Skřítek u tatínka

Skřítek se skřítkem


Moje milované zlatíčka u tety......

MiminkoJelikož to naše miminko hrozně rychle roste. Chtěla jsem si připomenout ty časy, kdy jen leželo v zavinovačce. Tak jsem ušila malé miminko. Je celokloubové. Ušité dle waldorfského typu. Je to malý chlapeček,který je moc hodný. Napije se mlíčka,chvilku si hraje v postýlce a pak spinká celou noc.....

ČokoládováUž dlouho jsem snila o ušití nějaké exotické panenky.
Nakonec jsem vytvořila tuto čokoládovou panenku. Je celá ručně ušitá. Je to panenka waldorfského typu,vyplněná ovčím rounem.Má kloubové nožičky a ručičky.Oblékla jsem ji do trička,zástěrky a kalhotek. Botičky jsou ušité z filců.
Zatím ji máme doma, ale čeká na adoptivní maminku. Snad udělá jednou nějaké malé holčičce radost.
Dýňová panenka

Jak krásný a barevný podzim počasí vykouzlilo. Je plný inspirace a tak jsem se pustila po dlouhé době do nějakého tvoření.

Další jedna z mých postaviček.Tentokrát na podzimní téma.

Je to malá dýňová panenka. Je to velká pomocnice při sklizních dýní. A dokáže doladit každý dekorativní koutek. Panenka je velmi milá a hodná a přináší do podzimních dnů samé úsměvy a občas přivolá i podzimní sluníčko :o)